Operator / Casier de Weekend (Cu experiență)

Alătură-te Echipei Noastre - Operator/Casier de Weekend.

Suntem în căutarea unei persoane dinamice și orientate către clienți pentru a se alătura echipei noastre Bancassurance ca Operator/Casier de Weekend la casele de Schimb Valutar BANCASSURANCE.

Dacă îți place să lucrezi într-un mediu prietenos, să interacționezi cu oamenii și să oferi servicii excelente, atunci aceasta este o oportunitate minunată pentru tine!

Cerințe:

  • Experiență de minim 6 luni în funcții similare, domeniul financiar-bancar
  • Abilități bune de comunicare
  • Atitudine pozitivă, orientată către clienți
  • Disponibilitate de lucru în zilele de weekend
  • Doriți să faceți parte dintr-o echipă entuziastă

Responsabilități:

  • Asigurarea unui mediu prietenos pentru clienți
  • Gestionarea tranzacțiilor financiare
  • Promovarea serviciilor noastre

Ce oferim:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic
  • Posibilitatea de a învăța și de a evolua profesional
  • Salariu stabil, oferit la timp, fără întârzieri

Program de lucru: Sâmbătă și duminică, 9:00 - 18:00 sau 8:00 -17:00

Funcțiile vacante se află la filiale din: Chișinău.

Dacă sunteți o persoană dedicată și dornică să facă parte din echipa noastră Bancassurance, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de e-mail support@bancassurance.md. Indicați în subiectul emailului și localitatea unde sunteți disponibili să activați.

Alăturați-vă echipei noastre pentru o experiență de lucru minunată și pentru a contribui la creșterea noastră de weekend!

E-mail: support@bancassurance.md
Tel.: 0 60 32 22 29

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть