Contabil

SRL „Gonvaro-Con”
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: 15000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cerințe:
- studii superioare în domeniul economic;
- experiență de muncă în funcția de contabil de minim 3 ani (construcții, producere și transport);
- cunoașterea programei 1C versiunea 7.8;
- cunoașterea Standardelor Naționale de evidență contabilă.

Responsabilități:
- elaborarea formularelor de documente primare contabile pentru perfectarea operațiunilor economice;
- exercitarea controlului asupra operațiunilor economice, respectării tehnologiei de circulație a documentelor.

Trăsături personale: responsabilitate, corectitudine, perseverență.

Oferim:
- angajarea oficială (contract individual de muncă);
- salariu motivant;
- program de muncă (luni-vineri: 08.00-17.00).

Rugăm să expediați CV-urile la e-mail: info@gonvaro-con.md cu menționarea postului solicitat.

Selectarea candidaților pentru interviu se va efectua în baza CV-urilor colectate.
Телефон:
022-589940
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть