Contabil - economist

Agrostoc
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Contabil - economist al Cooperativei de Întreprinzător ”Agrostoc” (mun. Chișinau, str. Ismail 81/1)
Cerințe:

Studii superioare în domeniul economic;
Experiență de muncă în funcția de contabil economist de minim 3 ani;
Cunoașterea Programei 1C versiunea 8, Word, Excel, PowerPoint;
Cunoașterea profundă a legislației fiscale, a Standardelor Naționale de evidență contabilă.

Responsabilități:

Evidența contabilă privind mișcarea stocurilor de mărfuri şi producție;
Menținerea evidenței contabile privind creanțele interne şi externe;
Menținerea evidenței contabile privind vânzările;
Întocmirea rapoartelor interne a întreprinderii;
Menținerea evidenței contabile privind datoriile externe;
Participă la analiza activității economică-financiare a Cooperativei;
Participă la întocmirea planului de afaceri anual al Cooperativei.

Oferim:

Angajare oficială;
Pachet salarial motivant, bonusuri, oportunitatea de dezvoltare și creștere;
Program de lucru: Luni-Vineri de la 08.30 până la 17.30;
Oficiu și locul de munca amplasat în centrul mun. Chișinău.

Persoanele interesate pot expedia CV pe adresa hr@agrostoc.md sau ne puteti contacta la numărul de telefon 060302766. E-mail: hr@agrostoc.md
Telefon: 060302766
Телефон:
060302766
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть