Contabil (companie de producție)

Molinart Grup SRL
Город: Криуляны
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: 16000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Atribuții principale (și sarcini aferente):
- Salariul, calculul indemnizației de concediu, calculul  indemnizaţiei pentru incapacitate temporară de
muncă , calculul si evidenta tichetelor de masa;
- Achitarea salariilor la cardurile bancare (banca-client) si eliberarea fiselor de calcul salariatilor;
- Înregistrarea ordinelor de angajare și concediere, transfer pentru salariați, și a cererilor privind scutirea de
impozit pe venit.
- Evidenta documentelor de casa
- Evidenta deplasarilor și întocmirea deconturilor de avans.
- Întocmirea rapoartelor statistice M 1, M 2
- Evidența mijloacelor de transport (Evidența combustibilului, anvelopelor și acumulatoarelor)

Cerințe:
- Competențe de lucru cu PC, MS Office, 1C: Enterprise
- Cunoașterea limbilor romana si rusa.
- Experienta in domeniu minim 2 ani.

Noi oferim :
- Program de lucru L-V 9.00-18.00
- Salariu 16000 lei
- Firma este situata in satul Magdacesti. Se asigura transport din sectorul Riscani, durata deplasarii aproximativ 15 minute.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. indicând postul pentru care aplicați la următoarea adresă de e-mail: contabilitate@artinox.md
Телефон:
069513300
Контактное лицо:
Sirocova Svetlana
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть