Contabil/ă

Ferma cu Origini
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: 18000 MDL
График: Полный рабочий день
Dacă sunteți o persoană motivată, cu abilități excelente de organizare și atenție la detalii, vă invităm să aplicați pentru postul de Contabil/ă la compania noastră.
Postul vacant disponibil pentru locatia: sec. Botanica, str. Grenoble 176 (spre Băcioii Noi).
Responsabilități:

Prelucrarea documentelor primare și introducerea lor în 1C, UNA;
Întocmirea și tipărirea facturilor fiscale în baza comenzilor;
Menținerea evidenței contabile privind mișcarea stocurilor de mărfuri și producție;
Întocmirea rapoartelor interne a întreprinderii;
Participarea la inventariere.

Cerinte:

studii în domeniul economic (contabilitate şi audit);
cunoaşterea calculatorului;
cunoștințe bune privind gestionarea bazei de date 1C si UNA
cunoaşterea limbilor română si rusă;
experienţă în funcţie similară constituie un avantaj;
abilitatea de a lucra individual şi în echipă.

Noi oferim:

Angajare oficiala;
Grafic de munca (luni- vineri , de la 8:30 pina la 17:30);
Salariu motivant (de la 18000 brut).
E-mail: ferma.cu.origini.hr@gmail.com
Telefon: 079979904
Телефон:
079979904
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть