Asistent reprezentant vânzări

Vetropack
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania: Vetropack Chisinau SA | Compania internațională Vetropack este un furnizor recunoscut pe plan internațional de soluții pentru ambalajele din sticlă.
Descrierea jobului

Efectuarea si evidenta contractelor
Efectuarea ordinelor si invoice-urilor
Introducerea datelor in programul SAP
Efectuarea cerintelor aditionale a Sefului sectie Vinzari.

Candidatul Ideal

Studii superioare in domeniul economic
Capacitate de analiza si previziune
Cunostinte avansate de aplicare MS Office (Word, Excel), SAP (preferabil)
Competente de planificare, organizare
Cunosterea la nivel avansat a limbilor: engleza, româna, rusa.

Beneficii

Stabilitate într-o companie internațională
Pachet salarial atractiv corespunzător cu poziția
Tichete de masă, cantina, coffee, ceai, apa
Transport de serviciu (de la Botanica și Rișcani)
Mediu de lucru plăcut, bazat de încredere și autonomie
Oportunități de dezvoltare.

La Vetropack Chișinău faci parte dintr-un grup global. O rețea care îți permite să îți conturezi cariera profesională într-un mediu intercultural, te încurajează să contribui la succesul echipei.

Împreună suntem o echipă, pregățiți să mergem mai departe! Ești o persoană organizată și poți să gestionezi simultan diferite sarcini? Perfect! Alătură-te echipei noastre!

Te așteptăm cu drag în echipa Vetropack!
Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa hr.md@vetropack.com
Sau să ne contacteze la numărul de telefon 079044301
*Prin aplicare, vă exprimați acordul privind procesarea datelor D-voastră cu caracter personal și păstrarea acestora pe un termen de 12 luni din data aplicării.
Learn more about Vetropack Group here www.vetropack.com

Телефон:
079044301
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть