Operatori cu L. Română și L. Rusă

GPG Call Center & BPO Solutions

19 Septembrie 2024

Suntem în căutare de:

Ești o persoană dinamică, cu excelente abilități de comunicare și convingere?

Alătură-te echipei noastre GPG

Suntem în căutarea operatorilor de call center vorbitori de română și rusă pentru a realiza apeluri și a contribui la succesul noului nostru partener din industria telecomunicațiilor.

Responsabilități:

  • Apelarea și calificarea clienților potențiali din întreaga țară.
  • Furnizarea de informații detaliate privind beneficiile serviciilor noastre.
  • Confirmarea programării pentru vizita tehnicianului nostru pentru instalarea serviciilor.
  • Colaborarea strânsă cu echipa noastră expertă pentru a asigura fluxul eficient al performanței.
  • Atingerea și depășirea obiectivelor de performanță stabilite.

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare și convingere la telefon în limbile română și rusă.
  • Experiență în vânzări și/sau lucru în call center constituie un avantaj.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și sub presiune.
  • Atitudine pozitivă, orientare către obiective și proactivitate.
  • Disponibilitate pentru program de lucru flexibil.

Beneficii:

  • Un loc de muncă stabil, cu program flexibil, atât full-time cât și part-time ture disponibile.
  • Formare și dezvoltare continuă.
  • Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.

Cum să aplici:
Dacă te regăsești printre rândurile de mai sus, dacă te caracterizează motivația, pasiunea pentru comunicare, precum și inițiativa și proactivitatea, te invităm să ne trimiți CV-ul la adresa menționată.

Candidații selectați vor fi invitați la interviu.

Te așteptăm cu drag!

E-mail: contact@gpg-callcenter.com
Telefon: +373 69 911 819

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide