Casier-operator (Cimislia)

Angajam:

Cerințe:

  • Responsabilă, inițiativă, fire dinamică și pozitivă;
  • Experiență la un post similar constituie avantaj;
  • Experiență în lucru cu banii și facturile fiscale constituie avantaj;
  • Cunoașterea limbii române.

Responsabilități:

  • Deservirea persoanelor juridice și fizice;
  • Deservirea clienților și ținerea corectă și la zi a evidenței contabile;
  • Întocmirea documentelor primare (emiterea facturilor fiscale, cecurilor).

Oferim:

  • Dalariu motivant;
  • Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă și creativă;
  • Instruire și oportunități de dezvoltare;
  • Pachet social complet.

Email: contabil@aprocomteh.md
069698253

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide