Operator pentru recepționarea mărfurilor și introducerea facturilor

Bricolaj
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: 12000 MDL
Program de muncă: Full-time
Ce îți ferim:

Pachet salarial complet și beneficii adiționale;
Mediu de lucru profesionist;
Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
Oferim salariu motivant;
Stagiu complet plătit;
Vei avea oportunitatea de a contribui activ la eficientizarea proceselor noastre logistice.

Vei fi privilegiat, în cazul în care:

Ai dorința de dezvoltare și capacitatea de a învăța lucruri noi;
Ești atent/ă la detalii și ai abilitatea de a lucra cu cifre;
Ești responsabil/ă, activ/ă, cu abilități organizatorice, orientat/ă spre rezultat;
Ai cunoștințe de MS Office, Excel, 1C (de preferință);
Cunoști limba română și rusă;
Studiile medii de specialitate sau superioare în domeniul economic sau logistic (va constitui un avantaj).

Ce responsabilități vei avea:

Procesarea, emiterea și controlul facturilor;
Asigurarea acurateței stocurilor și a documentelor financiare ale companiei;
Păstrarea competentă și veridică a evidenței contabile;
Recepționarea mărfurilor conform documentelor de însoțire;
Verificarea calității și cantității mărfurilor primite;
Introducerea facturilor în sistemul informatic al companiei.

Dacă te regăsești în cele descrise mai sus, te invităm să expediezi CV-ul la adresa: hrbricolaj@gmail.com și hai să me cunoaștem mai bine!
Pentru detalii puteți apela la nr.Tel. (+373) 78784484 Telefon: 078784484
E-mail: hrbricolaj@gmail.com
Telefon:
078784484
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide