Contabil (or. Marculesti)

Big Boy
Oraș: Florești
Studii: Universitate
Experiența de munca: Peste 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

Lucru cu 1 C versiunea 8 (preluarea documentelor primare, întocmirea de rapoarte).
Cunoașterea evidenței contabile în domeniul producerei.
Evidența mărfurilor si magazinelor de firma
Evidenței și registrelor contabile în conformitate cu prevederile reglementărilor și legislației în vigoare.
Evidență contabilă conform cerințelor reglementărilor în vigoare..
Acte de verificare cu contraagenții..

Cerințe:

Studii superioare în domeniul, financiar sau alt domeniu relevant
Experiența în domeniu contabilității este binevenită
Cunoștințe dezvoltate de limba română și rusă
Cunoștințe PC la nivel de utilizator avansat (1.C)
Cunoștințe de operare PC - 1C

Oferim:

Angajare oficială și pachet social complet
Salariu competitiv
Orar de lucru 8.00-17.00, Luni – Vineri

Aplicați prin CV pe: hr@mcombi.md
Detalii la: 079708078 E-mail: hr@mcombi.md
Telefon: 079708078
Telefon:
079708078
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide