Contabil | 13.000 - 20.000 MDL

Mantis
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 13000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Despre companie:

Compania NGA (Next Generation Accountancy) prestează servicii financiar-contabile și de audit din anul 2015. Deținând astăzi peste 130 de companii private în portofoliul său. Pe parcursul activității sale, NGA a devenit mai mult decât un concept, este o echipă, o sursă de motivație și o creștere continuă bazată pe o politică de activitate individuală.

Mai multe despre companie: https://nga.md/

Responsabilități:

Ciclului de contabilitate primar
Procesarea facturilor de livrare și procurare
Procesarea extraselor bancare și a registrelor de casă
Evidența operațiunilor de casă
Evidența stocurilor
Efectuarea transferurilor bancare
Pregătirea registrelor contabile pentru raportarea lunară
Efectuarea calculelor și achitarea salariilor
Întocmirea și depunerea declarațiilor lunare, trimestriale și anuale (pentru companii cu rulaje mici)

Cerințe:

Studii superioare de licență finalizate. Studiile masterale constituie un avantaj
Experiență de minimum 1 an
Experiență în cadrul companiilor de prestare a serviciilor de contabilitate constituie un avantaj
Cunoștințe avansate ale limbii române și ruse. Limba engleza constituie un avantaj
Abilități de multitasking și gestiune eficientă a timpului
Persoană tânără, dinamică și ambițioasă
Persoană atentă, analitică și cu abilități profunde de comunicare.
Flexibilitate și capacitate de muncă în echipă
Cunoștințe în 1C versiunea 8.2 și 7.7

Beneficii:

Salariu motivant
Creștere profesională și salarială
Lunch inclus
Echipă tânără și dinamică
Training-uri de dezvoltare achitate de către companie
Acces la literatura de specialitate

Dacă considerați că sunteți potrivit pentru această poziție, vă rugăm să expediați CV-ul partenerului nostru de recrutare hr@mantis.md și vă vom contacta în cel mai scurt timp! E-mail: hr@mantis.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide